Witamy w odmienionym serwisie bilr.pl (dawniej bilard-online.pl)!

Dla naszych stałych bywalców (a wiemy, że jest Was wielu) odwiedzenie adresu bilard-online.pl mogło wywołać dziś mały szok :)

Oprócz domeny zmieniliśmy także wygląd serwisu – przeszliśmy na nowy skrypt, dzięki czemu wydajność znacznie się zwiększyła, a i ogólna obsługa jest znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza. Co więcej szablon jest w pełni elastyczny i responsywny, to znaczy, że dział bez problemu na smartfonach i tabletach, a więc możecie grać w gry wszędzie gdzie chcecie!

Do tego dodaliśmy ponad 40 nowych gier bilardowych (te znane z poprzedniej odsłony serwisu są tutaj nadal – w niezmienionej formie)! Łącznie w naszej bazie jest aż 60 gier bilardowych!

Nowe gry mają wbudowane automatyczne tłumaczenie z języka angielskiego wiec pewnie znajdziecie w nich niejedna literówkę i złą składnie gramatyczną. Systematycznie będziemy to naprawiać.

Kolejną nowością jest system oceniania gier – od 1 do 5 gwiazdek. Do tego walczymy o odzyskanie komentarzy, które były dawniej pod poprzednimi grami w starej domenie.

Mamy nadzieję, że te zmiany przypadną Wam do gustu :)

Tymczasem, miłej zabawy!

PS. Zapraszamy do odwiedzania naszego Facebooka i blogu na którym będą pojawić się różne informacje!