Serwis bilr.pl to jeden z niewielu portali z grami online dedykowanymi bilardowi online (bilardowi przez przeglądarkę). Możecie u nas znaleźć wiele gier Flash, w które możecie grać zarówno z komputerowym przeciwnikiem, jak i z żywymi graczami z całego świata (multiplayer).

Wszelkie gry w które można grac na bilard-online.pl znajdują się na zewnętrznych serwerach nie należących do administracji bilr.pl. Nasz portal prezentuje jedynie kody embed gier.

Wszelkie usterki, problemy z grami niezależne są od administracji bilr.pl. Jednak czasem, problem może leżeć po naszej stronie – w tym wypadku należy zgłosić to za pomocą e-maila, dostępnego na podstronie kontakt.

Administracja portalu nie pobiera żadnych opłat za granie w gry wyświetlane na bilr.pl. Do grania w gry nie jest wymaga żadna dodatkowa rejestracja, czy podawanie jakichkolwiek danych osobowych.

Bilard-online.pl to strona rozrywkowa, wyświetlająca darmowe gry flash o tematyce bilardowej i taki też jest jej cel – zapewnianie rozrywki naszym użytkownikom.

 

Słówko o bilardzie

Jeśli chodzi o sam bilard, to jest to królewska dyscyplina sportu, której korzenie sięgają aż XV wieku. Łopatologicznie obrazując gra w bilard polega na uderzaniu bil, wykonanych z odpowiedniego materiału, za pomocą kija, tak aby wpadały do łuz (kieszeni), rozmieszonych w stole bilardowym.